1044 föremål
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn, 1929.
5d 3 tim
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bergmans geografi, med 7 graverade planscher.
5d
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1920/30-tal.
6d 5 tim
Soffbord, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 11 st, barockstil, Sverige, 1920-tal.
4 tim 52m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, empirestil, omkring 1900.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ferran Garcia Sevilla, "Solo Hau dos Clases...".
2d
12 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Cartier, scarves, 2 st.
2d
Cartier, scarves, 2 st.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-talets andra hälft.
4d 5 tim
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tallrikshylla, 1800-tal.
4d
Tallrikshylla, 1800-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Certina, New Art, armbandsur, 18K guld, 33 mm.
1d 1 tim
5 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tissot, Visodate, armbandsur, 33 mm.
1d 1 tim
5 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prins Eugen, Vy mot Södermalm från Djurgården.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter.
5d
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?