963 föremål
Matta kurdisk semiantik/antik  ca 336x117 cm.
19 tim 42m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 17 mm.
1d 19 tim
Omega, armbandsur, 17 mm.
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Esaias Thorén,  Surrealistiskt landskap.
2d 20 tim
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tallrikar, 20 st, "Plus", Rörstrand.
6d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Walfrid Nilsson, Flodlandskap.
21 tim 52m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ove Carlson, "Traffic IV".
3d 21 tim
Ove Carlson, "Traffic IV".
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johannes Ravn, Räv i skogslandskap.
21 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Keshan, ca. 385 x 252 cm.
1d 19 tim
500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Jules Moigniez, efter vilande kor.
5d 19 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toilettbord, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann Edholm, Utan titel.
4d 19 tim
Ann Edholm, Utan titel.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Wilhelmson, Båtvarvet, skiss.
4d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Lars Lerin, Regntunga skyar.
18 tim 38m
Lars Lerin, Regntunga skyar.
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Dekorativ skulptur Vildsvin.
5d 19 tim
Dekorativ skulptur Vildsvin.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, figural, ca 387 x 300 cm.
19 tim 50m
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tord Lager, Landskap.
22 tim 8m
Tord Lager, Landskap.
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord 1950/60-tal.
4d 20 tim
Matbord 1950/60-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Isberg.
6d 21 tim
Axel Lind, Isberg.
6 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?