1411 föremål
Bertil Vallien,  skål signerad.
12 tim 57m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Bidjar semiantik, ca 212x141 cm.
13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Matbord 1960-tal.
13 tim 3m
Matbord 1960-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 387 x 322 cm.
< 1m
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Kelim, ca 299 x 205 cm.
< 1m
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Rosenström, väggskulptur Utan titel.
1m 59s
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar ett par Gustaviansk stil omkring 1900.
3m 59s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
13 tim 21m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erling Ärlingsson, "Skogsbygd".
13 tim 24m
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
7m 59s
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor 2 dlr HC mobler Köpenhamn 1960/70-tal.
13m 59s
1 750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
11m 59s
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
1 621 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, matbord 1900-talets andra hälft.
17m 59s
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bror Boije fåtölj "Amorino" för Swedese.
19m 59s
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Clown.
15m 59s
Jules Schyl, Clown.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GAB, bricka, silver, Stockholm 1921.
16 tim 9m
14 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skål, sterlingsilver, 1900-tal.
16 tim 47m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?