1546 föremål
Vitrinskåp, rokoko, 1700-tal.
3d 14 tim
Vitrinskåp, rokoko, 1700-tal.
10 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordslykta, brons. Japan, omkring 1900.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets början.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 14 tim
Slagbord, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
3d 14 tim
Sekretär, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Lindström, "Extase Blanche".
3d 14 tim
30 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Anders Sunna, halvhornskniv, signerad A Sunna.
3d 14 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Komposition.
3d 14 tim
Bengt Lindström, Komposition.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1930/40-tal.
3d 15 tim
Bord, 1930/40-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel, funkis, 1930-tal.
3d 16 tim
Hallmöbel, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 16 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bankett, 1900-tal.
3d 16 tim
Bankett, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Olson, "Grötviks hamn".
3d 17 tim
Axel Olson, "Grötviks hamn".
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bestickschatull, 1900-tal.
3d 17 tim
Bestickschatull, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar 3 dlr 1900-tal.
3d 17 tim
Speglar 3 dlr 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord Art Deco- stil 2000-tal.
3d 17 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband lås 18K guld och kulor av Lapis Lazuli.
3d 17 tim
3 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband 18K vitguld med fasetterade citriner.
3d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Erling Ärlingsson, hästar på bete.
3d 17 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa jugend tidigt 1900-tal.
3d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Järnefelt, Porträtt av äldre kvinna.
3d 17 tim
27 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
3d 17 tim
Fåtölj 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Claes Uvesten, skulptur, unik, 1990-tal.
4d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ovidius i trevliga band.
4d 12 tim
Ovidius i trevliga band.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med lampetter, ett par, tenn, 1929.
4d 12 tim
1 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, armband "Clic H" PM.
4d 12 tim
Hermès, armband "Clic H" PM.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Evert Lundquist, Figurer.
4d 12 tim
Evert Lundquist, Figurer.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ragnar Sandberg, "Päronätare".
4d 12 tim
11 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ove Feuk, byrå, Nordiska Kompaniet 1970-tal.
4d 13 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?