Målad sekretär med snedklaff med tre lådor med dragringar med beslag av mässing. Bredd 78,5 cm, djup 30,5 cm, höjd 92,5 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Åldersrelaterad slitage. Renoverad. Torrsprickor, slitage. Fläckar samt repor.
Auktionen avslutas
4 dagar 3 timmar
2 000
180
188
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor