1353 föremål
Niels Gammelgaard bord Moment för IKEA 1875.
6d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk silkee ca 122x72 cm.
1d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Soukka, Utan titel.
3 tim 7m
Tapio Soukka, Utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar ett par Danmark 1950-tal.
3d 2 tim
675 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albumblad, gouache med tusch på papper. Indien, 1900-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 34 mm.
2d
Omega, armbandsur, 34 mm.
29 525 SEK
Utropspris
27 000 SEK
Simon Gate, skål, Orrefors.
1d 4 tim
Simon Gate, skål, Orrefors.
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
4d 5 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Howardmodell, 2000-tal.
4d 4 tim
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring, guld med briljantslipade diamanter.
1d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, rokoko, 1700-tal.
4d 4 tim
Hängskåp, rokoko, 1700-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Senneh, matta, semiantik ca 195 x 135 cm.
4d 2 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.
3d
3 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
3d 1 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund, vas och skål, Rörstrand.
3d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord, Byarums Bruk, omkring 2000.
1d 20 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "Kärleksbild".
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?