1353 föremål
Fransk skola, 1800-tal, Flodlandskap med figurer.
6d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, glas.
6d 3 tim
Gunnel Nyman, vas, glas.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, "Jumeaux et rouge".
1d 4 tim
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armlänk, guld 750/18k.
8d 4 tim
Armlänk, guld 750/18k.
46 000 SEK
Utropspris
48 000 SEK
Hermès, scarf/sjal "H".
7d 3 tim
Hermès, scarf/sjal "H".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
7d 1 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , skepp till havs.
4 tim 42m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
7d 2 tim
Skål, silver 800, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Artwood, 2000-tal.
6d 1 tim
Matbord, Artwood, 2000-tal.
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cartier, scarves, 2 st.
5 tim 14m
Cartier, scarves, 2 st.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar ett par silver Birmingham 1921.
7d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tissot, Visodate, armbandsur, 33 mm.
5 tim 12m
5 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Figurkomposition.
5 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, semiantik Ersari/Afghan, ca 440 x 285 cm.
54m 13s
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-talets mitt.
7d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?