1572 föremål
Matta, Marocko, ca 290 x 270 cm.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ardy Strüwer, "Summer Reflection".
3d 23 tim
605 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, 18K vitguld med mabépärlor.
2 tim 39m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, bord "Concrete", Källemo Värnamo.
3d 4 tim
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kolonner, ett par, omkring 1900.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2 tim 49m
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Hillersberg, "Barcelona".
2d 2 tim
6 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Blombord, jugend, 1900-talets början.
4d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Walldagruppen, ”Naturens Under”.
5d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Monica Backström, Halsband 2 st glas.
1 tim 1m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Medaljong/hänge 18K guld med en ametist.
2d
2 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Staffan Hallström, "Elevateljén".
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-talets mitt.
6d 3 tim
Skrivbord, 1800-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasservis, 65 delar, 1900-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
6d 2 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chiffonjé, 1800-talets mitt.
5d
Chiffonjé, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
1d 4 tim
Bokskåp, sent 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ivar Morsing, "Provencalska berg".
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, antik.
1d
Matta, Tibet, antik.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 3 tim
Skänk, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, ett par, Thonet, 1900-tal.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 345 x 250 cm..
1 tim 13m
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vägglampor, ett par, Karlskrona Lampfabrik.
2d 1 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ram, silver, Tiffany & Co.
4d
Ram, silver, Tiffany & Co.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Duk, linnedamast, 1900-tal.
3d 4 tim
Duk, linnedamast, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
6d
Sideboard/hylla, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ove Feuk, byrå, Nordiska Kompaniet 1970-tal.
4d 23 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1990-tal.
8d 1 tim
Takkrona, 1990-tal.
1 777 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Märta Thisner, Utan titel.
2d 22 tim
Märta Thisner, Utan titel.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband, 18K guld, fiskbenslänk.
3 tim 31m
23 300 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2 tim 21m
Skänk, omkring år 1900.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Sarouk, ca. 210 x 137 cm.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 212 x 153 cm.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?