276 föremål
Tantalus 1900-talets första hälft/mitt.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta KIna ca 230x170 cm.
1d 22 tim
Matta KIna ca 230x170 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
22 tim 10m
Matta Kina ca 230x170 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
José Gordillo, komposition.
20 tim 56m
José Gordillo, komposition.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman,  "Slånbuskar".
4d 22 tim
Gunnar Norrman, "Slånbuskar".
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
5d 22 tim
Ardy Strüwer, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Hillgrund, stilleben.
4d 22 tim
Bengt Hillgrund, stilleben.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord omkring 2000.
20 tim 10m
Bord omkring 2000.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, vassrugg.
1d 22 tim
Axel Lind, vassrugg.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsspegel 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Bordsspegel 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Venini.
6d 22 tim
Vas Venini.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Osswald, landskap.
22 tim
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d 22 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord Byarum 1900-tales senare del.
21 tim 4m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
20 tim 46m
Dörrar ett par 1800-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
2d 21 tim
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbänk 1900-talets senare del.
21 tim 2m
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st Italien sent 1900-tal.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa Vibia Spanien 2000-tal.
22 tim 6m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 1 par, Italien Louis XVI-stil 1900-tal.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Ghom semiantik silke ca 158x104 cm.
5d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, På väg.
5d 22 tim
Ragnar Person, På väg.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1970-tal.
1d 22 tim
Matbord 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
6d 22 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord ett par sent 1900-tal.
5d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Monica Backström, Hårnålar 3 st silver.
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
4d 22 tim
Sideboard 1960-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 22 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1960-tal.
4d 22 tim
Matbord 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
21 tim 54m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art Deco 1940-tal.
5d 21 tim
Taklampa Art Deco 1940-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK