300 föremål
Armband 14K guld.
6d 16 tim
Armband 14K guld.
Inga bud
Utropspris
22 000 SEK
Bengt Lindström, "La danseuse bleu".
5d 13 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertel Thorvaldsen, efter, Antikiserande motiv.
3d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1900-tal.
5d 19 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
5d 14 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsspegel 1960-tal.
5d 12 tim
Bordsspegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Brickbord 1900-talets senare del.
5d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska "Granville tote".
20 tim 1m
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Danielle Donde, Krokodil.
5d 13 tim
Danielle Donde, Krokodil.
444 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
2d 21 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erling Ärlingsson,  hamnvy.
1d 21 tim
Erling Ärlingsson, hamnvy.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj Ascot för DUX 1960-tal.
20 tim 17m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940-tal.
3d 17 tim
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Fåtölj, 1960-tal.
6d 19 tim
Fåtölj, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
20 tim 5m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
22 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?