285 föremål
Halskedja 18K guld doserad ca 12,15 gram.
2m 24s
5 900 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Collier, 18K guld deux couleurs fantasilänk.
8m 23s
23 040 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Skrivbord Scandiform 2000-tal.
12m 23s
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
22 tim 34m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord omkring 2000.
22 tim 36m
Bord omkring 2000.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Joe Hedlund, "I aspskogen om Hösten".
22 tim 40m
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta Isfahan silke ca 159x105 cm.
23 tim 4m
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
23 tim 12m
Dörrar ett par 1800-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
José Gordillo, komposition.
23 tim 22m
José Gordillo, komposition.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbänk 1900-talets senare del.
23 tim 28m
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord Byarum 1900-tales senare del.
23 tim 30m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d
Affärsskylt 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Osswald, landskap.
1d
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa Vibia Spanien 2000-tal.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Bergama 1800-talets andra hälft ca 223x166 cm.
1d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d
Matta Kina ca 230x170 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1970-tal.
2d
Matbord 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
2d
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, vassrugg.
2d
Axel Lind, vassrugg.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
2d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st Italien sent 1900-tal.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Konsolur, Louis XV-stil, sent 1800-tal.
2d 1 tim
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta KIna ca 230x170 cm.
2d 1 tim
Matta KIna ca 230x170 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Monica Backström, Hårnålar 3 st silver.
2d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
2d 1 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Snurrfåtöljer ett par 1970-tal.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Art Deco 1930/40-tal.
2d 23 tim
Bord Art Deco 1930/40-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tantalus 1900-talets första hälft/mitt.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband 18K guld svensk importstämpel.
2d 23 tim
13 750 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa Byarum 1900-talets senare del.
2d 23 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Kashmar old/semiantik ca 436x309 cm.
2d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
2d 23 tim
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1940-tal.
2d 23 tim
Soffbord 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK