288 föremål
Matta Kina ca 230x170 cm.
2d 1 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
2d
Fåtöljer ett par 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Blombord ett par sent 1900-tal.
6d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
6d
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hans Osswald, landskap.
1d
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Marc Chagall, ur "Le bible".
5d
Marc Chagall, ur "Le bible".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffa sengustaviansk 1800-tal.
5d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Evert Färhm, landskap.
6d 1 tim
Evert Färhm, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard modern tillverkning.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa omkring 1900.
7d
Taklampa omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona rokoko-stil 1940-tal.
7d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vas Venini.
7d
Vas Venini.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Gabbeh ca 300x200 cm.
7d
Matta Gabbeh ca 300x200 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona Empire-stil omkring 1900.
7d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk Louis XV-stil 1900-talets mitt/andra hälft.
6d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, På väg.
6d 1 tim
Ragnar Person, På väg.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1970-tal.
2d
Matbord 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord Scandiform 2000-tal.
18m 22s
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsspegel 1900-talets mitt.
5d
Bordsspegel 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Joe Hedlund, "I aspskogen om Hösten".
22 tim 46m
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
5d 1 tim
Sideboard 1960-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
2d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
6d 1 tim
Ardy Strüwer, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord omkring 2000.
22 tim 42m
Bord omkring 2000.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman,  "Slånbuskar".
5d
Gunnar Norrman, "Slånbuskar".
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d
Affärsskylt 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Fartyg i Göteborgs hamn.
5d 1 tim
800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa Art Deco 1940-tal.
5d 23 tim
Taklampa Art Deco 1940-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
José Gordillo, komposition.
23 tim 28m
José Gordillo, komposition.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK