1567 föremål
Bordsspegel 1960-tal.
2d 21 tim
Bordsspegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Alf Ekberg, skulptur, Ateljé-Källna, Klippan.
3d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d 3 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca. 298 x 79 cm.
4 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, kors samt brosch.
1d 18 tim
Hänge, kors samt brosch.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Scandinavian Modern, 1940-tal.
1d 4 tim
2 666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halvar Frisendahl, "Sorg".
3d
Halvar Frisendahl, "Sorg".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tallrikar, 20 st, "Plus", Rörstrand.
3d 6 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Juvenia, 18K guld, armbandsur, 28 mm.
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Thunman, Magasinet.
6d 4 tim
Olof Thunman, Magasinet.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, Circuselefanter.
3 tim 32m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
3d
Gucci, väska.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 17/1800-tal, I smedjan.
5d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
3d 2 tim
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, tidigt 1900-tal.
5d 5 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas med insats, porslin, Kanton, Kina 1800-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hannu-kustaa Manner, Vinterbild.
6 tim 6m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par 1900-talets andra hälft.
4d 1 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stuff, malakit.
6d 2 tim
Stuff, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Danmark sent 1900-tal.
6d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär, 1800-tal.
4d 5 tim
Slaglåsgevär, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingskittel, 1800 tal.
3d 6 tim
Mässingskittel, 1800 tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, vas, fiskgraal, Orrefors.
5d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
5 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Korsika".
4d 4 tim
Madeleine Pyk, "Korsika".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, Kamenický Šenov, Böhmen, Tjeckien.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
3d 5 tim
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, porslin, Kina, 1700-tal.
1 tim 54m
Fat, porslin, Kina, 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?