292 föremål
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
20 tim 28m
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bulgari ring "B.Zero1" 18K vitguld.
20 tim 50m
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kina Baotou semiantik/antik ca 160x90 cm.
20 tim 52m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Art Deco 1940-tal.
20 tim 54m
Taklampa Art Deco 1940-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Corum, Admiral´s Cup, armbandsur, 41 mm.
20 tim 56m
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kerstin Lundberg-Stenman, "Guldfiske".
21 tim
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Wihlborg, "Genom ett fönster, Ystad".
21 tim 4m
4 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona Oscariansk sent 1800-tal.
21 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tore Ahlsén, taklampa, "Pia-lampan", Gärsnäs.
21 tim 10m
2 390 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kerstin Lundberg-Stenman, Adam och Eva.
21 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
21 tim 18m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Key båtporträtt.
21 tim 34m
William Key båtporträtt.
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Swedish Modern 1940/50-tal.
21 tim 44m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa Italien omkring år 2000.
1d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Yrjö Edelmann, Avsked.
1d 18 tim
Yrjö Edelmann, Avsked.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, omkring 1900.
1d 18 tim
Bord, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
1d 18 tim
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa Art Deco-stil 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad old ca 395x254 cm.
1d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord 1940-tal Swedish Modern.
1d 19 tim
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 14 st, 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
1 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord omkring 1900.
1d 19 tim
Bockbord omkring 1900.
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gustav Arne, Kullaberg.
1d 19 tim
Gustav Arne, Kullaberg.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnbänk 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Simone de Dardel, Blommor.
1d 19 tim
Simone de Dardel, Blommor.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Canon objektiv 400 mm med väska.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
1d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan signerad ca 300x204 cm.
1d 20 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall G-möbel 1970-tal.
1d 20 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spaljé 1940/50.tal Swedish Modern.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 7 st "Wien" Gemla 1970-tal.
1d 20 tim
3 050 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Hans Wigert, "Gotska sandön".
1d 20 tim
Hans Wigert, "Gotska sandön".
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, golvlampa "Staken".
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eke Bjerén, landskap.
2d 17 tim
Eke Bjerén, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel/toalettbord Art Deco 1930/40-tal.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, Utan titel.
2d 17 tim
Ardy Strüwer, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilstol, sent 1900-tal/2000-tal.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK