1760 föremål
Fällbord, 1900-tal.
< 1m
Fällbord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca. 392 x 296 cm.
2m 53s
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Nichlas Winmalm, "Late Winter Song".
4m 53s
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bo Hylander, Utan titel.
12m 53s
Bo Hylander, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ampel, 1930-tal.
14m 53s
Ampel, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 360 x 240 cm.
16m 53s
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets andra hälft.
19m 53s
5 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Najafabad, ca 375 x 230 cm.
21m 53s
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 295 x 108 cm.
31m 53s
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roger Risberg,  "Nr 4".
33m 53s
Roger Risberg, "Nr 4".
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Morris & Co, gardiner, 2 st, "Golden Lily", Sanderson.
36m 53s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 250 x 138 cm.
38m 53s
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, fotpall, "Karin", Dux.
45m 53s
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjartan Slettemark, Kjartan som pudel.
52m 53s
1 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, signerad, ca 405 x 290 cm.
55m 53s
3 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 251 cm.
57m 53s
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Slaglåsgevär, svenskt, Carl Gustaf Stad 1853.
1 tim
3 305 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, funkis, 1930-40-tal.
1 tim 19m
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
1 tim 21m
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
1 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, 1800/1900-tal.
1 tim 31m
Skål, 1800/1900-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1 tim 33m
Golvlampa, 1900-talets mitt.
110 EUR
Utropspris
220 EUR
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1 tim 38m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Åke Lange, "Rökande dam 1930-tal".
1 tim 40m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SlasClaesson, Landskap.
1 tim 48m
SlasClaesson, Landskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, HAY, Danmark, samtida.
1 tim 50m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband, 18K guld, Arezzo, Italien.
1 tim 52m
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Cartier, Ronde Solo, armbandsur, 36 mm.
2 tim 7m
1 450 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Matta, Nain, ca 202 x 300 cm.
2 tim 9m
Matta, Nain, ca 202 x 300 cm.
380 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, Constellation, armbandsur, 34,5 mm.
2 tim 52m
4 900 EUR
Utropspris
4 300 EUR
Skåp, 1900-talets mitt.
2 tim 56m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gittan Jönsson, Danserska.
3 tim
Gittan Jönsson, Danserska.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1960-tal.
3 tim 2m
Skrivbord, 1960-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
3 tim 4m
Fåtölj, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Art Deco-stil, 1900-talets senare del.
3 tim 8m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
3 tim 14m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-talets slut.
3 tim 16m
Skänk, 1800-talets slut.
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 288 x 200 cm.
3 tim 18m
800 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
3 tim 22m
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1950-60-tal.
3 tim 24m
Skrivbord, 1950-60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3 tim 30m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3 tim 32m
Taklampa, 1940-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, Örsjö, 2000-tal.
3 tim 34m
Golvlampa, Örsjö, 2000-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, art déco, 1920-tal.
3 tim 38m
Bord, art déco, 1920-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets början.
3 tim 44m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK