867 föremål
Sten Eklund, Utan titel.
20 tim 45m
Sten Eklund, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur samt vas.
1d 20 tim
Skulptur samt vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 175 x 130 cm.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
15 tim 28m
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Arman, "Violon avant Lettre".
15 tim 7m
Arman, "Violon avant Lettre".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets tredje kvartal.
15 tim 11m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 202 cm.
2d 20 tim
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mössbord, omkring år 1800.
2d 20 tim
Mössbord, omkring år 1800.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Medborgarna och kungen".
4d 20 tim
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Kindborg, Skymningslandskap.
1d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1980-tal.
3d 22 tim
Soffbord, 1980-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Aristide Petrilli, efter, "Evangelina".
1d 18 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IWC, fickur, 47,5 mm.
18 tim 21m
IWC, fickur, 47,5 mm.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maya Eizin Öijer, "Ett plus ett" (Triptyk).
1d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sten Eklund, Utan titel.
20 tim 11m
Sten Eklund, Utan titel.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 422 x 110 cm.
1d 23 tim
1 234 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?