955 föremål
Sten Eklund, Utan titel.
1d 18 tim
Sten Eklund, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pierre Olofsson, "Löv".
16 tim 49m
Pierre Olofsson, "Löv".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Staffan Hallström, "Trädtoppar".
21 tim 25m
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Marianne Lindberg de Geer, "Rabbits".
19 tim 19m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord, jugend, 1900-talets början.
17 tim 53m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca. 183 x 124 cm.
1d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 13 tim
Skåp, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skulptur samt vas.
2d 18 tim
Skulptur samt vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 175 x 130 cm.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pablo Picasso, Utan titel.
2d 16 tim
Pablo Picasso, Utan titel.
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
1d 13 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Thure Wallner, Hare i sommarlandskap.
1d 13 tim
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arman, "Violon avant Lettre".
1d 13 tim
Arman, "Violon avant Lettre".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets tredje kvartal.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Ohlson, "Vue över Marstrands fästning".
19 tim 47m
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord/skrivbord, 1800-talets andra hälft.
17 tim 49m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
5d 19 tim
Gucci, väska.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?