314 föremål
Karmstol Funkis 1930/40.tal.
3d
Karmstol Funkis 1930/40.tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring 1900.
2d 23 tim
Bord, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1970-tal.
3d
Sängbord ett par 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1960-tal.
3d 23 tim
Spegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, Landskap.
4d
Herman Österlund, Landskap.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hans Wigert, "Arnagrop".
3d 23 tim
Hans Wigert, "Arnagrop".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eke Bjerén, landskap.
3d 22 tim
Eke Bjerén, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa Öia 2000-tal.
3d
Golvlampa Öia 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Tanka Tibet 1900-tal.
6d
Tanka Tibet 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel GT modell 7406.
6d 1 tim
Spegel GT modell 7406.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
6d 2 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Berta Hansson, Figurer.
5d 2 tim
Berta Hansson, Figurer.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
5d 2 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1950-tal.
5d 1 tim
Fåtölj 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Nils Kölare, Komposition.
5d 1 tim
Nils Kölare, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
6d 19 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
John Bauer, "Två friare".
6d 19 tim
John Bauer, "Två friare".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 6 st 1970-tal.
6d 20 tim
Stolar 6 st 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK