75 föremål
Soffa, Eilersen.
20 tim 15m
Soffa, Eilersen.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Hemmakväll".
2d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cal Malmsten, soffa, "Hemmakväll".
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, rokoko, Norge, 1700-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets början.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa "Sigge" Sits/Folkhemmet, samtida.
21 tim 51m
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trågsoffa, rokokostil, 1900-tal.
17 tim 57m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Öronlappsfåtölj, 1900-tal.
6d 20 tim
Öronlappsfåtölj, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
6d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
19 tim 35m
6 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Mats Theselius, "Aluminiumfåtöj", Källemo, formgiven 1990.
2d
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
6d 18 tim
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sittpuff, B&B Italia.
2d 22 tim
Sittpuff, B&B Italia.
875 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, fotpall, "Lamino".
1d 17 tim
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK