Möbler

44 föremål
Lådfack, 1900-talets första hälft.
5d
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, Grange, Frankrike.
2d 1 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, S.O.U.L.
4d 4 tim
Skåp, S.O.U.L.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
7d 3 tim
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, sent 1800-tal.
3d 23 tim
Sideboard, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
4d 3 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
1 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
6d 1 tim
Skåp, 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord 1900-talets andra hälft.
3 tim 57m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1960-tal.
4d 22 tim
Bokhylla 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Art Deco.
7d 1 tim
Skåp Art Deco.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
4d
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivskåp, 1700-tal.
2d 23 tim
Skrivskåp, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp. rokokostil, 1900-talets mitt.
5d
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidig 1900-tal.
2d 23 tim
Skänk, tidig 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, rokoko, 1700-tal.
6d 3 tim
Hängskåp, rokoko, 1700-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
7d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, England, tidigt 1800-tal.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
Skåp 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
1d 22 tim
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
1d 22 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?