Möbler

33 föremål
Soffbord 1950/60-tal.
4d 21 tim
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Långbord 1900-tal.
4d 21 tim
Långbord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Brickbord 1900-talets senare del.
1d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 20 tim
Soffbord sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord Art Deco- stil 2000-tal.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Bohlin, bord "Concrete", Källemo Värnamo.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pensi Design Studio, bord "Carma" för Akaba.
15 tim 46m
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord 1900-tal.
6d 14 tim
Skrivbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1940/50-tal.
18 tim 32m
Serveringsvagn 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabuenca & Leache, bord, "Usoa".
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord Italien sent 1900-tal.
20 tim 58m
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestickschatull, 1900-tal.
6d 20 tim
Bestickschatull, 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, barockstil sent 1800-tal.
5d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets andra hälft.
4d 15 tim
Bord 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?