19 föremål
Dörrar ett par 1800-tal.
21 tim 45m
Dörrar ett par 1800-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
22 tim 53m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stuff, malakit.
23 tim 17m
Stuff, malakit.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tantalus 1900-talets första hälft/mitt.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK