Ett par kåsor i masurbjörk med dekor i renhorn med graverad motiv av djur samt handtag i läder. Signerad VE. Längd 15 cm, med handtag 21 cm, bredd 8,5 cm, samt längd 21 cm, med handtag 24 cm, bredd 13,5 cm.
Ställvis slitage. Märken. Fläckar.
Auktionen avslutas
6 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor