1354 föremål
Skulptur samt vas.
1d 22 tim
Skulptur samt vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1970-tal.
1d 21 tim
Spegel 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eve Eriksson, "Trädgård".
5d
Eve Eriksson, "Trädgård".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk samtida Rokoko-stil.
5d
Bänk samtida Rokoko-stil.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, Kustlandskap.
5d
Martin Emond, Kustlandskap.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bo Fajans, fat, 1924-1967.
3d
Bo Fajans, fat, 1924-1967.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
3d 1 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Lundkvist, Klas katt på gata.
2d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Anders Österlin, "Tiden".
2d 20 tim
Anders Österlin, "Tiden".
Inga bud
Utropspris
25 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?