1017 föremål
Bert Håge Häverö, "Ångbåt och sunnanvind".´.
6d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frédéric Sofia, bänk, "Luxembourg", Fermob.
6d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brasgaller, 1900-tal.
6d 5 tim
Brasgaller, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Relief, 1900-talets andra hälft.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
6d 5 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Erik Chambert , fåtölj, 1930-tal.
6d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal, sent 1800-tal.
6d 5 tim
Piedestal, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 182 x 125 cm.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armring 18K guld.
6d 4 tim
Armring 18K guld.
5 405 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ziggy, "Nolltolerans".
6d 4 tim
Ziggy, "Nolltolerans".
2 222 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bild-Lilli docka Tyskland 1956-64.
6d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Benito Villiano Tarabella, Utan titel.
5d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Biblioteksstege, 1900-talets andra hälft.
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1800-tal och 2000-tal.
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, Byarums Bruk, 2000-tal.
5d 10 tim
Bord, Byarums Bruk, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Friberg, vas, stengods, 1960-tal.
5d 10 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, väska, 2006.
5d 10 tim
Christian Dior, väska, 2006.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinkyl, nysilver, tidigt 1900-tal.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
5d 10 tim
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 290 x 202 cm.
5d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fritiof Schüldt, Stockholm från söder.
5d 9 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK