31 föremål
Taklampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, 1930-tal.
1d 9 tim
Ampel, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tacchini, taklampa, "Equinox".
17 tim 45m
6 150 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/1930-tal.
5d 16 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Art Deco-stil, 1900-talets senare del.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 11 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 13 tim
Taklampa, 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Seppo Koho, taklampa, "Octo 4240", Secto Design.
2d 15 tim
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Månskensampel, sent 1800-tal.
3d 13 tim
Månskensampel, sent 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK