219 föremål
Gucci, laukku.
4d 8 tim
Gucci, laukku.
35 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
40 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 18K guld.
2d 4 tim
Örhängen, 18K guld.
50 EUR
Utropspris
350 EUR
Fåtölj. 1950-tal.
5d 8 tim
Fåtölj. 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
4d 8 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Blomsterstilleben.
2d 2 tim
Jan Palmu, Blomsterstilleben.
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Lindfors, Skiss för kuliss.
3d 8 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, ca 15K guld med smaragder.
6 tim 25m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Regina Huotari, Stilleben.
5 tim 43m
Regina Huotari, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Lindfors, Hamnvy.
3d 8 tim
Albert Lindfors, Hamnvy.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, väska, "Medallion Tote".
5d 7 tim
100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Örhängen, 18K guld.
1d 7 tim
Örhängen, 18K guld.
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Gucci, scarf, "Flora".
2d 2 tim
Gucci, scarf, "Flora".
101 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, armbandsur, 32 mm.
5 tim 23m
Gucci, armbandsur, 32 mm.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Juho Karjalainen, "Poika ja hymypoika".
2d 4 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Liggande modell.
13d 8 tim
120 EUR
Utropspris
500 EUR
Reino Selkäinaho,"Svedjehamn, Replot".
1d 7 tim
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Helge Dahlman, "Hängande tjäder".
2d 4 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Riitta Nelimarkka, "Gröt".
5 tim 55m
Riitta Nelimarkka, "Gröt".
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Eeli Jaatinen, Metande flicka.
2d 2 tim
150 EUR
Utropspris
300 EUR