1873 föremål
Bänk, 2000-tal.
5 tim 11m
Bänk, 2000-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rauha Mäkilä, "M.I.A".
5 tim 27m
Rauha Mäkilä, "M.I.A".
1 400 EUR
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
Hannaleena Heiska, Utan titel.
5 tim 29m
1 200 EUR
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Heli Hiltunen, Utan titel.
5 tim 31m
Heli Hiltunen, Utan titel.
1 450 EUR
Utropspris
1 700 - 2 200 EUR
Samuli Heimonen, Utan titel.
5 tim 33m
Samuli Heimonen, Utan titel.
1 750 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Tiina Heiska, "Rainy Day".
5 tim 35m
Tiina Heiska, "Rainy Day".
920 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Pall, 1900-talets mitt.
5 tim 37m
Pall, 1900-talets mitt.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elina Merenmies, "False Blonde".
5 tim 37m
590 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Jani Leinonen, "Hunger King".
5 tim 39m
Jani Leinonen, "Hunger King".
2 000 EUR
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Raili Tang, Utan titel.
5 tim 45m
Raili Tang, Utan titel.
1 750 EUR
Utropspris
700 - 800 EUR
Panu Ruotsalo, "White Horse".
5 tim 49m
Panu Ruotsalo, "White Horse".
1 400 EUR
Utropspris
1 600 - 2 000 EUR
Nina Roos, Utan titel.
5 tim 51m
Nina Roos, Utan titel.
1 000 EUR
Utropspris
2 200 - 2 700 EUR
Leonard Ackley, "Hund II".
5 tim 55m
Leonard Ackley, "Hund II".
409 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Pekka Pitkänen, Utan titel.
5 tim 59m
Pekka Pitkänen, Utan titel.
1 250 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Mari Sunna, Figur.
6 tim 3m
Mari Sunna, Figur.
750 EUR
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Panu Ruotsalo, "Om havet-Om fisken".
6 tim 7m
1 150 EUR
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Nina Roos, Utan titel.
6 tim 11m
Nina Roos, Utan titel.
700 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Hermès, scarf, "Passementerie".
6 tim 11m
375 EUR
Utropspris
250 EUR
Ebel, Brasilia, armbandsur, 33 x 30 mm.
6 tim 12m
2 300 EUR
Utropspris
2 600 EUR