1657 föremål
Skrivbord 1960-tal.
7d
Skrivbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Orientalisk antik ca 90x176 cm.
7d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, vilfåtölj, "Fenix" för DUX 1970-tal.
7d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cecilia Sikström, Sittande kvinna.
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Rudolf Stangelberger, Alplandskap.
7d
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Erik Höglund,  "Pappa med barn",
7d
9 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
7d
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
7d
Taklampa 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Wirkkala, puukko/kniv, Hackman, Finland.
7d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evi Gailit, Stilleben.
7d
Evi Gailit, Stilleben.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Outi Kirves, Utan titel.
7d
Outi Kirves, Utan titel.
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Nikolai Lehto, "Sommardag".
6d 23 tim
Nikolai Lehto, "Sommardag".
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Lars-Gunnar Nordström, Stilleben.
6d 22 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bänk, Ruth & Joanna, samtida.
6d 22 tim
Bänk, Ruth & Joanna, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK