1611 föremål
Soffbord, 1960/70-tal.
1d 17 tim
Soffbord, 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
1d 17 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Carlberg, "Rue Vavin".
20 tim 2m
Bengt Carlberg, "Rue Vavin".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cecilia Sikström, "Mans och kvinnofigur".
17 tim 50m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sören Lund, Figurer med hästar.
17 tim 20m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johannes Gebhard, Landskap.
15 tim 46m
Johannes Gebhard, Landskap.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
14 tim 15m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Carlberg, "Place du Tertre".
20 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Koivikko, "Festklädd".
16 tim 6m
Pentti Koivikko, "Festklädd".
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Lorenzo Bonechi, Vilande figur.
17 tim 2m
1 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Täbris, signerad, ca 390 x 297 cm.
17 tim 26m
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Samsas".
17 tim 42m
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Erik Byström,  "Gerda på stranden".
14 tim 25m
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Robert Thegerström, "Fiskar och räkor".
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK