1758 föremål
Bordsur, jugend, 1900-talets början.
2 tim 57m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles Sjöholm, Motiv från Stockholm.
5 tim 15m
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sextant, 1900-talets början.
3 tim 39m
Sextant, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 1970-tal.
51m 20s
Satsbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
2d 2 tim
Soffbord, 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
2d 2 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
By Yafary, s.k. Tinga-Tinga målning, Utan titel.
1d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Carlberg, "Rue Vavin".
1d 5 tim
Bengt Carlberg, "Rue Vavin".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cecilia Sikström, "Mans och kvinnofigur".
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
August Puig,  Utan titel.
22 tim 19m
August Puig, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, 6 stycken, 1800-talets första hälft.
1 tim 41m
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sören Lund, Figurer med hästar.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johannes Gebhard, Landskap.
1d
Johannes Gebhard, Landskap.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Vattentunna/vedtunna, 1800-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, England, tidigt 1900-tal.
1d 2 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
23 tim 14m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Carlberg, "Place du Tertre".
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Koivikko, "Festklädd".
1d 1 tim
Pentti Koivikko, "Festklädd".
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Guldmynt, 5 Dollars, USA, 1880.
1d 2 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lorenzo Bonechi, Vilande figur.
1d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK