496 föremål
Golvfotogenlampa 1900-tal.
1d 2 tim
Golvfotogenlampa 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj med fotpall 1900-talets andra hälft.
1d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt Danmark.
1d 2 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
1d 2 tim
Bokhylla 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, matbord 1900-talets senare del.
1d 2 tim
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd, Sverige, 2024.
1d 3 tim
Dagbädd, Sverige, 2024.
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stolar, 6 st, 1960/70-tal.
1d 3 tim
Stolar, 6 st, 1960/70-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, nyrenässans, omkring 1900.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, pall X601, Artek.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, skåp, "Solitär", Källemo,
1d 3 tim
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, 1940-tal.
1d 4 tim
Spegel, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pallar 3 st. 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, art deco, KM möbler, 1930-tal.
1d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
H. Sundling, bord, Tranås, 1950-tal.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matgrupp, 5 delar, Danmark, 1960-tal.
1d 5 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 3 delar, 1960/70-tal.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbord, "Compass Desk", Dunke Design.
1d 5 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1700/1800-tal.
1d 6 tim
Skåp, 1700/1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 6 tim
Slagbord, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Schäslong, omkring år 1900.
1d 6 tim
Schäslong, omkring år 1900.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1920-tal.
1d 6 tim
Skåp, 1920-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, sent 1800-tal.
1d 6 tim
Klädskåp, sent 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, Danmark, 1950-tal.
1d 6 tim
Soffbord, Danmark, 1950-tal.
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Staffli och kavalett 1900-talets början.
1d 7 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 1 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1960-tal.
2d 1 tim
1 670 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 1970-tal.
2d 2 tim
Satsbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 stycken, 1800-talets första hälft.
2d 3 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
2d 3 tim
Fåtölj, 1950-tal.
1 100 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Spegel 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
160 EUR
Utropspris
265 EUR
Sideboard, 1960-tal.
2d 4 tim
Sideboard, 1960-tal.
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, "Fiona", Ruth & Joanna, samtida.
2d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
2d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arkivhurts, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Arkivhurts, 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK