72 föremål
Stolar 4 st Thonet omkring 1900.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, Rokoko, 1700-talets mitt.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 10 st, barockstil, Sverige, 1920-tal.
23 tim 44m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar ett par Kina 1900-tal.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
4d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstolar ett par, Sika design 2000-tal.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bankett, 1900-tal.
3d 21 tim
Bankett, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 11 st, barockstil, Sverige, 1920-tal.
23 tim 8m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, omkring 1900-talets mitt.
1d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stol, rokoko, 1700-talets andra hälft.
6d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?