83 föremål
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
1d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 4 st, 1950/60-tal.
3d 3 tim
Stolar, 4 st, 1950/60-tal.
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
7d 3 tim
Stolar 6 st Skafab ca 2000.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets andra hälft.
6d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK