1259 föremål
Klädhängare för vägg daterad 1933.
18 tim 29m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
1d 16 tim
Göran Brunius, Havsvy.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Afshar, antik, ca 118 x 101 cm.
1d 19 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
17 tim 25m
Matbord, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar ett par Akaba.
2d 17 tim
Karmstolar ett par Akaba.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, vitguld med briljantslipade diamanter.
1d 18 tim
3 500 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matta, Ghom, ca 211 x 132 cm.
2d 19 tim
Matta, Ghom, ca 211 x 132 cm.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband med lavakaméer.
20 tim 53m
Armband med lavakaméer.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Berg, "Nakna träd".
16 tim 57m
Anna Berg, "Nakna träd".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jerry Roupe, "Duvpar".
19 tim 17m
Jerry Roupe, "Duvpar".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jerry Roupe, "Paviljongen".
1d 20 tim
Jerry Roupe, "Paviljongen".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jerry Roupe, "Vinterdag".
1d 20 tim
Jerry Roupe, "Vinterdag".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "Hudson River".
1d 18 tim
25 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Georg Engelhard Schröder, Bikten.
1d 19 tim
800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1700/ 1800-tal.
2d 19 tim
Skåp, 1700/ 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal,
1d 20 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal,
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?