29 föremål
Spegel, 1940-tal.
1d 4 tim
Spegel, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
160 EUR
Utropspris
265 EUR
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1940-tal.
5d 5 tim
Spegel 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
6d 22 tim
125 EUR
Utropspris
250 EUR