40 föremål
Edward Hald, vas, glas, "Fiskgraal", Orrefors.
7d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, glas, signerad.
6d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tyra Lundgren, skålfat, Venini Murano, Italien, 1950-Tal.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arthur Percy, hummertallrikar, 10 st, Gullaskruf.
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Venini.
4d 3 tim
Vas Venini.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glas, 1700-tal.
1d 23 tim
Glas, 1700-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasservis, 65 delar, 1900-tal.
1d
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK