20 föremål
Venini, vas, Murano, Italien 1990.
21 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Simon Gate, skål, Orrefors.
2d 20 tim
Simon Gate, skål, Orrefors.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vas, Kamenický Šenov, Böhmen, Tjeckien.
1d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ingegerd Råman, skålar, ett par, Orrefors.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Englund, vas "graal", Orrefors, arbetsprov.
21 tim 2m
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Glas, 1700-tal.
2d 20 tim
Glas, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Palmqvist, skål, "Ravenna", Orrefors.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mårten Medbo, vas, glas, signerad och daterad -00.
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Simon Gate, skål, glas, "Paradis", Orrefors.
2d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vas Venini.
6d 19 tim
Vas Venini.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK