276 föremål
Axel Lind, olja på pannå signerad.
5d 22 tim
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
4d 22 tim
Gerhard Nordström, landskap.
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Halsband 18K guld svensk importstämpel.
2d 21 tim
13 750 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Zao Wou-ki, Untitled ur "Canto Pisan".
5d 22 tim
4 444 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Joe Hedlund, "I aspskogen om Hösten".
20 tim 15m
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
5d 22 tim
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Max Walter Svanberg, "Imaginistisk fågel".
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Fartyg i Göteborgs hamn.
4d 22 tim
800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
20 tim 9m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Kashmar old/semiantik ca 436x309 cm.
2d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur  signerad.
6d 20 tim
1 001 SEK
Utropspris
8 000 SEK