220 föremål
Skåp, allmoge, Tyskland, 1700-tal.
2d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, Jordens Arkitekter, samtida.
5d 8 tim
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, Scandinavian Modern, 1940-tal.
11 tim 21m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
1d 12 tim
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord England 1800-tal.
2d 11 tim
Matbord England 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Howardmodell, ROOM.
1d 7 tim
Soffa, Howardmodell, ROOM.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
2d 9 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
9 tim 1m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 12 st, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
9 tim 25m
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960/70-tal.
10 tim 19m
Sideboard, 1960/70-tal.
3 850 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard Ajfa möbler Tibro 1960-tal.
3d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5d 12 tim
Skänk, omkring 1900.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa samt fåtölj, omkring 1900-talets mitt.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1980-tal.
5d 9 tim
Soffbord, 1980-tal.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
5d 10 tim
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Niels Gammelgaard, soffa, "Stockholm", IKEA.
9 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
5d 12 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK