68 föremål
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
14 tim 36m
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj, Gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, gustaviansk stil 1800-tal.
2d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Modulsoffa, 1970-tal.
2d 12 tim
Modulsoffa, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
3d 12 tim
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Stockholm", IKEA.
4d 7 tim
Soffa, "Stockholm", IKEA.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
2d 10 tim
Bänk, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
G.A.D (Gute Art & Design), bänk.
10 tim 32m
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK