299 föremål
Soffa Sengustaviansk 1800-talets första hälft.
39m 12s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gösta Lindqvist, landskap.
41m 12s
Gösta Lindqvist, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1960-tal.
45m 12s
Soffbord 1960-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-tal.
47m 12s
Sidobord 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir old silke ca 330x210 cm.
49m 12s
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband 18K guld Stockholm 1956 fantasilänk.
57m 12s
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Plafond/taklampa tidigt 1900-tal.
59m 12s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel GT modell 7406.
1 tim 3m
Spegel GT modell 7406.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Samsas" sent 1900-tal.
1 tim 5m
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Halskedja 18K guld doserad ca 12,15 gram.
1 tim 9m
5 900 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Collier, 18K guld deux couleurs fantasilänk.
1 tim 15m
23 040 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Skrivbord Scandiform 2000-tal.
1 tim 19m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
23 tim 41m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord omkring 2000.
23 tim 43m
Bord omkring 2000.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Joe Hedlund, "I aspskogen om Hösten".
23 tim 47m
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta Isfahan silke ca 159x105 cm.
1d
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
1d
Dörrar ett par 1800-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Lindqvist trädgårssoffa "Soffa 5" Grythyttan.
1d
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
José Gordillo, komposition.
1d
José Gordillo, komposition.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard Regency-stil Thomasville USA sent 1900-tal.
1d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbänk 1900-talets senare del.
1d
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord Byarum 1900-tales senare del.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Osswald, landskap.
1d 1 tim
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa Vibia Spanien 2000-tal.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d 1 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1970-tal.
2d 1 tim
Matbord 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, vassrugg.
2d 1 tim
Axel Lind, vassrugg.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st Italien sent 1900-tal.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Konsolur, Louis XV-stil, sent 1800-tal.
2d 2 tim
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta KIna ca 230x170 cm.
2d 2 tim
Matta KIna ca 230x170 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Monica Backström, Hårnålar 3 st silver.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
2d 2 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Peter Angermann, Landskap.
3d
Peter Angermann, Landskap.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Snurrfåtöljer ett par 1970-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord Art Deco 1930/40-tal.
3d
Bord Art Deco 1930/40-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Versace tallrikar 6 st "Baroco" Rosenthal 2000-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tantalus 1900-talets första hälft/mitt.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband 18K guld svensk importstämpel.
3d
13 750 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa Byarum 1900-talets senare del.
3d
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Kashmar old/semiantik ca 436x309 cm.
3d
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
3d
Bokhyllor två st 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1940-tal.
3d
Soffbord 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK