2217 föremål
Pallar, ett par, Sverige, 1800-talets början.
6d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickbord, sent 1800-tal.
6d 17 tim
Brickbord, sent 1800-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, Olof H  Bergström Uppsala 1812.
6d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, Kina, 1900-tal.
6d 18 tim
Bord, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tsuba, mei, Japan, Edo.
6d 18 tim
Tsuba, mei, Japan, Edo.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Salvador Dalí, "Carmen - castanets".
6d 18 tim
18 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1930-40-tal.
6d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brasskärm, 1800-tal.
6d 19 tim
Brasskärm, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Wakizashi, mumei, Japan, Shinto,
6d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1950-tal.
6d 19 tim
Taklampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Francois Gall, Fruktstilleben.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Medalj, 23 k guld, Carl XVI Gustaf.
6d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Henrik Allert, Ansikte.
6d 20 tim
Henrik Allert, Ansikte.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Allert, Häst.
6d 20 tim
Henrik Allert, Häst.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Naliwajko, Figurkomposition.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, old, ca 418 x 314 cm.
6d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Per Krohg, Karl Johans gate, Oslo.
6d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ilkka Pärni, Utan titel.
6d 20 tim
Ilkka Pärni, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK