Verkstadsstol möjligen Tjeckien, 1930-40-tal.
< 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband 14K guld.
8m 54s
Armband 14K guld.
17 777 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
10m 54s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets början.
12m 54s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK