552 föremål
Golvlampa, 1950-/60-tal.
2d
Golvlampa, 1950-/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1960-tal.
2d 1 tim
1 670 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad och daterad 1971.
2d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
2d 3 tim
Fåtölj, 1950-tal.
1 100 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Ulla & Gustav Kraitz, Häst.
2d 3 tim
Ulla & Gustav Kraitz, Häst.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, "Fiona", Ruth & Joanna, samtida.
2d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
2d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonathan Adler, "Smolder".
2d 6 tim
Jonathan Adler, "Smolder".
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lotta Agaton, soffa, Layered, samtida.
2d 6 tim
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
2d 7 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Osvald Cavandoli, figuriner 3 st "La Linea" för Cava.
3d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
3d 1 tim
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, "Stockholm", IKEA.
3d 2 tim
120 EUR
Utropspris
500 EUR
Golvlampa/bordslampa, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
Bordslampa, 1900-talets mitt.
292 EUR
Utropspris
250 EUR