458 föremål
Josef Frank, soffa, modell 703, Svenskt Tenn.
11 tim 40m
12 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Eva", DUX.
5d 11 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
Sideboard, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 12 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ove Feuk, byrå, Nordiska Kompaniet 1970-tal.
9 tim 44m
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla, "Enetri", IKEA.
4d 13 tim
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, 1940-tal.
9 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?