359 föremål
Piedestal, samtida tillverkning.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
5d 5 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, golvur, 1943.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, kulspetspenna.
5d 6 tim
Cartier, kulspetspenna.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
5d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Cyrén, glas, 12 st, "Nobel", Orrefors.
5d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö.
5d 7 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
5d 7 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
5d 8 tim
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
6d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
6d 4 tim
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
6d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
6d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK