148 föremål
Siv Lagerström.
5d 7 tim
Siv Lagerström.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur samt vas.
1 tim 38m
Skulptur samt vas.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1970-tal.
1d 4 tim
Spegel, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Grace, 1920/30-tal.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs studio.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1990-tal.
1 tim 50m
Takkrona, 1990-tal.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
6d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, art deco, 1920/30-tal.
8 tim 55m
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tallrikar, 20 st, "Plus", Rörstrand.
6d 9 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wiwen Nilsson, armband sterling silver Lund 1969.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?