80 föremål
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
1d
6 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, sengustaviansk, 1800-talets början.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
3d
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, rokoko, Norge, 1700-tal.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trågsoffa, rokokostil, 1900-tal.
22 tim 31m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa "Sigge" Sits/Folkhemmet, samtida.
1d 2 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Josef Frank, soffa, modell 703, Firma Svenskt Tenn.
1d
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
1d
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Eilersen.
1d
Soffa, Eilersen.
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Hemmakväll".
2d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cal Malmsten, soffa, "Hemmakväll".
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sittpuff, B&B Italia.
3d 2 tim
Sittpuff, B&B Italia.
875 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, fotpall, "Lamino".
1d 21 tim
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK