940 föremål
Bordslampa, 1940-tal.
7 tim 46m
Bordslampa, 1940-tal.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1940/50-tal.
5d 9 tim
Bordslampa, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930/40-tal.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, marmor.
3d 12 tim
Bordslampa, marmor.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordssurtout, nysilver, England, 1800-tal.
1d 10 tim
3 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
10 tim 58m
Bottega Veneta, plånbok.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brasgaller, 1900-tal.
1d 6 tim
Brasgaller, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
2d 11 tim
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, Paraply.
7 tim 26m
Burberry, Paraply.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
7 tim 32m
Burberry, paraply.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå / snickarbänk, 1800-tal.
2d 11 tim
Byrå / snickarbänk, 1800-tal.
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
1d 11 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
1d 9 tim
Byrå, 1900-talets början.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustavianskstil, 1900-tal.
1d 7 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustavianskstil, 1900.-talets mitt.
1d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, omkring år 1900.
1d 9 tim
Byrå, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring år 1900.
1d 9 tim
Byrå, omkring år 1900.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, sent 1800-tal.
1d 9 tim
Byrå, sent 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå,, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 2000-tal.
4d 7 tim
Bänk, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
C Göran Karlsson, "Hovsångare".
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 30/90.
3d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, pigmentprint, signed 1/50.
5d 7 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffbord, brännmärkt CM.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf, "13 rue de la paix".
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf, "Trinity".
6d 3 tim
Cartier, scarf, "Trinity".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
2d 11 tim
Cartier, scarf.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Celine, weekendbag.
10 tim 16m
Celine, weekendbag.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, örhängen, 2010.
10 tim 6m
Chanel, örhängen, 2010.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charlotte Gyllenhammar, "Belle".
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christer Strömholm, "Paris, 1962".
2d 7 tim
10 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Christian Dior, Väska, "Tote Bag", vintage.
2d 8 tim
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska, 2006.
11 tim 32m
Christian Dior, väska, 2006.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, bismarcklänk.
4d 7 tim
3 860 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, väska.
5d 7 tim
Céline, väska.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK